Opinia na temat książki W głębi lasu

@Zakreconaa_19 @Zakreconaa_19 · 2021-01-31 09:48:26
Przeczytane
Przychodzę do Was z opinią książki, która zaczęłam czytać w grudniu i dopiero wczoraj ją skończyłam.

Kojarzycie serial W głębi lasu?
Powstał on na podstawie książki Harlana Cobena. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale zaczęłam od serialu 🤭🙄 wiadomo są tego plusy i minusy.

Zaczynając od plusów, na pewno łatwiej było mi się połapać w akcji,mamy sporą ilość bohaterów i gdyby nie serial nie wiem czy do końca bym się połapała kto, co, jak i dlaczego 😅 Czytając powieść momentami miałam przed oczami sceny z serialu.
Akcja toczy sie "teraz" i jest przeplatana wspomnieniami bohaterów i opisami z przeszłości, a dokładnie chodzi o moment gdy nasi bohaterowie byli na obozie w lesie jako nastolatkowie. Zginęło wtedy czworo nastolatków, dwie osoby zostały odnalezione martwe, a dwie przepadły bez śladu.
Minusem obejrzenia najpierw serialu jest to, że znałam fabułę i zakończenie. Gdyby nie to, akcja bardziej trzymałaby mnie w napięciu, a tak tego nie odczułam.

Ogólnie książka sama w sobie mi się podobała i pewnie nie zjadłabym kto za tym stoi.

Na półce czeka na mnie jeszcze jedna książka autora i wtedy okaże się czy twórczość autora przypadnie mi do gustu. 😊

Dziękuję @wydawnictwoalbatros za egzemplarz do recenzji 🤗
Data przeczytania: 2021-01-29
W głębi lasu
9 wydań
W głębi lasu
Harlan Coben
8.2/10
"Pewnej nocy poszliśmy sami do lasu. Nie powinniśmy." Myśleli, że znaleźli najbardziej odosobnione miejsce w okolicach młodzieżowego obozu PLUS. Nie mogli się bardziej pomylić. Dwójka zakochanych prz...
Komentarze

Pozostałe opinie

Serial wciągnęłam niemalże na raz 😊 zawsze z początku jestem sceptycznie nastawiona na polskie produkcje, jednak w tym przypadku ogromny plusik!

Trupy spod mchu i paproci. Letni obóz, grupa nastolatków z buzującymi hormonami – idealne tło dla porządnego slashera :) Harlan Coben dobrze wykorzystał ten motyw. Dwoje uczestników obozu zostało ...

Tak średnio mi się spodobała. Dzięki serialowi było głośno o książce, ale jakoś mnie nie wciągnęła. Autor napisał dużo lepsze książki niż ta.

Książka niewątpliwie wciąga w swoją opowieść. Jednak w pewnym momencie mam wrażenie, że dzieje się za dużo i nagle wszystko się rozwiązuje i historia się kończy. Mimo wszystko warto sięgnąć po tę ksi...

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl