W śmierci też nadzieja : problem śmierci jako ostatecznej decyzji personalnej we współczesnej niemieckiej literaturze teologicznej

Joachim Nowak
W śmierci też nadzieja : problem śmierci jako ostatecznej decyzji personalnej we współczesnej niemieckiej literaturze teologicznej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nasz syn zostaje mnichem to opowieść o tym, jak dwunastoletni urwis słuchający rocka w ciągu kilku lat przemienia się w młodego adepta praktyk zen, mnicha, dla którego jedyną muzyką stają się czytane głośno sutry. Jest to zarazem studium dojrzewania rodziców do nowej rzeczywistości, próba ? nie do końca udana - pogodzenia się, każdego z nich na swój sposób, z przeznaczeniem, które odebrało im syna.
Autor zastanawia się, czym jest przeznaczenie i czy należy iść za jego głosem. Pokazuje nam, co to znaczy ?opuścić dom? i zostać mnichem praktykującym zen, jak wygląda ceremonia przyjęcia do świątyni i życie w niej.
ISBN: 978-83-88939-27-3, 9788388939273
Wydawnictwo: Dialog

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę W śmierci też nadzieja : problem śmierci jako ostatecznej decyzji personalnej we współczesnej niemieckiej literaturze teologicznej? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka W śmierci też nadzieja : problem śmierci jako ostatecznej decyzji personalnej we współczesnej niemieckiej literaturze teologicznej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe