Wampiry z Morganville Księga 4

autor: Rachel Caine
Wampiry z Morganville Księga 4
4.64
Ocena 4.64 na 5 możliwych
Na podstawie 11 ocen kanapowiczów
Na Morganville spłynęła cisza... …przed krwawą burzą, której zapobiec może ...
Na Morganville spłynęła cisza... …przed krwawą burzą, której zapobiec może tylko śmiertelna siedemnastolatka… W Morganville zapanował spokój. Claire może wrócić na uniwersytet i spędzać czas ze swoim chłopakiem, a Eve dostaje rolę w sztuce teatralnej. Lecz porządek zaprowadzony przez nieśmiert...
Pełny opis
Data wydania:
ISBN: 9788324136797
Wydawnictwo: Amber
Napisz swoją opinię

Opinie

@natkawes
@natkawes 2010-07-10
Przeczytane (2010-01-01)
Nie spodobało mi się to, że wydawnictwo połączyło dwie książki w jeden egzemplarz. Nie przepadam za takim czymś, ale co zrobić. Siła wyższa. Czytając pierwszą część „Wampirów z Morgenville”, Przeklęty dom, byłam zauroczona aurą jaką stworzyła autorka. Miasto grozy, wampirów i zła. Niestety z części na część robiło się co raz gorzej. Już było przesłodzone miłością. Shane i Claire, Eve i Michael, za dużo tego wszystkiego. Tak akurat wyszło, że wszyscy lokatorzy się sparowali. W tych dwóch częściach Rozwiane cienie i Pocałunek śmierci, może i było trochę grozy ale zdecydowanie za mało. Widać autorka już nie ma co wymyślać. Niektóre sytuacje są zbyt naciągane. Nie ma już tego przepływu adrenaliny . Nie wiem, czy to ja przesadzam, czy tak jest. Jednak uważam, że z części na część jest co raz gorzej. I autorka powinna dać już sobie spokój. Nie ma się co zachwycać ta książką. Jednak wiem, że dla tych co już przeczytali tamte części jest to pozycja obowiązkowa. Dla mnie też była i jak będą kolejne części to też przeczytam, bo jak się zapozna z jakimiś bohaterami to tak szybko się rozstać nie można. Trzeba być z nimi do końca.
@blackmoth
@blackmoth 2011-07-05
Przeczytane (2011-01-01)
Wreszcie coś nowego, jakiś świeży powiew. Akcja z Kim - genialny pomysł, ciekawe rozwinięcie historii, chociaż przyznaję, że trochę za łatwo poszło. Co do Blacke... Mogło być lepiej. Nadal mam zastrzeżenia do okładki i korekty. Ah, jeszcze do wyrażenia "wilgotne wargi", którego autorka nadużywa.
@blondevil
@blondevil 2010-08-15
Przeczytane (2010-08-15)
Mnie książka podobała się, nawet bardzo. Jak inne części była wyjątkowa. Zupełnie odskakuje od całego "Zmierzchu" i ukazuje wampiry z całkiem innej strony w całkiem innym wcieleniu. Podobała mi się po prostu i już nie mogę doczekać się października, ponieważ będzie kolejna (9) część.
@Blair
@Blair 2011-02-20
Przeczytane (2011-02-01)
Po przeczytaniu tych 8 tomów już się boję nadchodzącego końca serii, może nie nastąpi to szybko ale jednak. Wyrażę moją opinię jednym słowem (przypominała by inaczej baaardzo długą recenzję), te książki są WSPANIAŁE. ;D. Wyczekuję kolejnych tomów.
@Klaudek
@Klaudek 2011-06-16
Przeczytane (2011-06-16)
uwielbiam całą tą serię!! nie mogę się oderwać od tych książek:)
@Loletka.
@Loletka. 2012-11-20
Przeczytane (2012-11-20)
Przyjemnie i szybko się czytało.
Autorzy
Rachel Caine
Rachel Caine jest pseudonimem pisarskim Roxanne Longstreet Conrad, amerykańskiej pisarki science fiction, fantasy i powieści grozy. Publikuje również jako Julie Fortune. Rachel Caine rozpoczęła kar...
Inne książki:
Książka GLASS HOUSES
Książka CARPE CORPUS
Książka MIDNIGHT ALLEY
Książka LORD OF MISRULE
Książka THE DEAD GIRLS DANCE
Współtworzący tą stronę
puchar
AN
@zajaczowa pierwsza opinia