Wewnętrzne dziecko

Aneta Łastik
1 /10
Ocena 1 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Wewnętrzne dziecko
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
1 /10
Ocena 1 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

W trzy lata po wydaniu książki "Poznaj swój głos” (powinnam była dać tytuł: "POZNAJ SWOJ GłOS, A POZNASZ SIEBIE”) postanowiłam, na prośbę czytelników, podjąć próbę dokładniejszego opisania sposobów rozmawiania z wewnętrznym dzieckiem przedstawiając problemy, z którymi najczęściej się spotykałam w mojej pracy pedagogicznej. Książka ta jest drugą częścią "Poznaj swój głos”, z której czytelnik znajdzie kilka cytatów. Tym razem niewiele będzie o głosie, choć tak naprawdę niemal zawsze zaczyna się od głosu, a raczej od problemów z głosem i kończy się na odnalezionym własnym głosie. Każdego, kto chce więcej na ten temat przeczytać i poznać ćwiczenia na uwalnianie głosu, odsyłam do "Poznaj swój głos”. Tu zajmę się tym jak dziecku dać głos.Bądźmy zawsze twórczo poszukujący własnych rozwiązań, korzystając z podanych nam pomysłów jako zwrócenia naszej uwagi na nowe możliwości - a tych nigdy nie ma końca.
Data wydania: 2016-10-10
ISBN: 978-83-60656-02-0, 9788360656020
Wydawnictwo: Studio Emka
Stron: 200

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Wewnętrzne dziecko? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@zuszka60
2019-12-01
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 1 /10
Przeczytane Psychologia

Niestety, nie podzielam większości opinii czytelników i nie powiększę grona zachwyconych książką.
Przede wszystkim w książce jest bardzo mało samej autorki - połowa ( a może i więcej) książki to cytaty pochodzące z innych opracowań i zwierzenia osób po skończonej terapii z autorką. Nie tego oczekiwałam sięgając po „Wewnętrzne dziecko”.
Ponadto autorka zamieszcza swoje własne teorie, które (jak również sama zaznacza) nie są przyjęte w świecie psychoterapeutów. Takim oświadczeniem bardzo mnie zaskoczyła. To bardzo ryzykowny krok i umieszczając tego typu teorie poradnikach można po prostu komuś zaszkodzić.
Książka chaotyczna, napisana bardzo prostym językiem.
Autorka - wg informacji z internetu, to uznana piosenkarka i świetna interpretatorka Bułata Okudżawy. Ponieważ uwielbiam jego ballady, to mam nadzieję, że w świecie muzycznym pani Aneta Łastik pozostawi we mnie uczucie uznania dla jej wokalnego talentu.

{} | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Wewnętrzne dziecko. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe