When You're Ready

J.L. Berg
Książka When You're Ready
Książka When You're Ready
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kilka lat po tragicznej stracie męża, Ethana, który zostawił ją samą z wychowaniem ich małej córki, Clare wciąż trzyma ostatni list, jaki napisał ze słowami „Kiedy będziesz gotowa” napisanymi jego niechlujnym charakterem pisma. Gotowa na co? Był jej całym światem. Clare zaakceptowała życie bez niego, bez miłości. Lata później, los stawia ją na szpitalnym oddziale, oko w oko z lekarzem o burzliwych oczach, który skłania ją do zmiany zdania. Syn milionera, Logan Matthews spędza życie na próbie uczynienia ojca, który opuścił rodzinę dumnym. Bez rodziny, na której mógłby polegać, wszystkim czego pragnie jest miejsce, które mógłby nazwać domem. Po nieudanym małżeństwie Logan sądzi, że nie zasługuje na miłość… dopóki nie spotyka kobiety, która ożywia jego duszę i odmienia całe jego życie w jednej chwili. Ale jak daleko Clare i Logan mogą posunąć się z miłością? Czy jego miłość może poskładać jej złamane serce? Kiedy ich miłość jest poddawana próbie, czy Clare jest gotowa ponownie oddać swoje serce? Czy Logan nauczy się prawdziwego znaczenia miłości, nawet kiedy to oznacza poświęcenie własnego szczęścia? Kiedy dostają drugą szansę na miłość, Clare i Logan uczą się, że nigdy nie jesteś gotowy, dopóki nie jesteś gotowy zaryzykować wszystkiego.  
Data wydania: 2013-07-23
ISBN: 978-0-9903460-0-5, 9780990346005
Wydawnictwo: Kindle Edition
Cykl: Ready, tom 1
Stron: 444

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka When You're Ready nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka When You're Ready. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}