Wielki słownik włosko-polski. Tom 3. P-Sezzo

Elżbieta Jamrozik
Wielki słownik włosko-polski. Tom 3. P-Sezzo
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Trzeci tom słownika opracowanego przy współpracy z Accademią della Crusca we Florencji. Zawiera 350 000 wyrazów hasłowych i przykładów ich użycia, wyrażeń, zwrotów frazeologicznych, obejmuje słownictwo ogólne współczesnego języka włoskiego z uwzględnieniem wszelkich odmian stylistycznych, występujących w dziełach literackich, prasie i języku potocznym oraz terminologię specjalistyczną z różnych dziedzin, wyrazy i zwroty archaiczne, występujące w literaturze XIV w. i późniejszej, a także przysłowia. Najobszerniejszy z wydanych dotąd słowników włosko-polskich.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-214-1328-0, 9788321413280
Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Wiedza Powszechna

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Wielki słownik włosko-polski. Tom 3. P-Sezzo aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wielki słownik włosko-polski. Tom 3. P-Sezzo. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe