Włoski w ćwiczeniach

Anna Jagłowska
Książka Włoski w ćwiczeniach
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Aktywna i skuteczna nauka języka włoskiego dla znających podstawy i średnio zaawansowanych WŁOSKI w ćwiczeniach to: - ponad 200 różnorodnych ćwiczeń wzbogacających słownictwo, - w każdym rozdziale ćwiczenia utrwalające gramatykę, - 30 rodzajów ćwiczeń m.in. łamigłówki, krzyżówki, prawda/fałsz, zagadki, - 14 rozdziałów tematycznych obejmujących najpopularniejsze zagadnienia, - słowniczek włosko-polski. Włoski w ćwiczeniach to książka dla znających podstawy języka i średnio zaawansowanych. Zawiera ponad 200 ćwiczeń, dzięki którym wzbogacisz słownictwo, sprawdzisz oraz utrwalisz wiedzę. W każdym rozdziale także ćwiczenia utrwalające gramatykę języka włoskiego. Podręcznik składa się z 14 rozdziałów tematycznych, dzięki którym poznasz i usystematyzujesz najpopularniejsze zagadnienia: podróże, praca, rodzina, czas wolny, życie towarzyskie i inne. Ucz się aktywnie z ponad 30 rodzajami ćwiczeń i językowymi łamigłówkami. Krzyżówki, rebusy, diagramy, tabelki i inne ułatwiają samodzielne sprawdzenie i usystematyzowanie wiedzy. Książka (152 str.) adresowana jest do wszystkich, którzy chcą wzbogacić zasób słownictwa, sprawdzić znajomość gramatyki oraz poznać ciekawostki dotyczące Włoch. Podręcznik uczy także idiomów oraz popularnych powiedzeń. Dodatkowo na końcu książki umieszczono słownik włosko-polski.
Data wydania: 2010-08-17
ISBN: 978-83-61828-95-2, 9788361828952
Wydawnictwo: Edgard Mariusz Jachimczuk
Kategoria: Nauka języków
Stron: 1452

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Włoski

17.06.2012

Jako, że dzisiaj na blogu wyjątkowo włosko, to i recenzja kolejnej książki do nauki tego języka wydała mi się jak najbardziej wskazana. Włoskiego uczę się od niedawna, o czym informowałam już wcześniej. Moje włoskie wyzwanie postępuje z dnia na dzień i zaczynam traktować ten język jako jeden z najcudowniejszych na świecie. Mam tylko nadzieję, że za... {} Recenzja książki Włoski w ćwiczeniach

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Włoski w ćwiczeniach. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe