Wojna o pieniądz 3. Epoka walczących królestw

Song Hongbing
Wojna o pieniądz 3. Epoka walczących królestw
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Odsłaniając kulisy wielkiej polityki i ujawniając nieznane, sensacyjne informacje, autor ukazuje, w jaki sposób w ciągu XX wieku dolar stał się najsilniejszą walutą świata, wypierając najpierw funta, a następnie degradując nawet złoto. Oprócz przeszłości, Song Hongbinga interesuje jednak przede wszystkim przyszłość. Żyjemy w epoce kresu dominacji dolara. Stany Zjednoczone są schyłkowym mocarstwem, którego siła, również militarna, oparta jest na gigantycznym zadłużeniu. Co nas czeka, kiedy mocarstwo to upadnie? Jak potoczą się losy świata? Co zrobi Europa, co zrobią Chiny? Jaka waluta ma szansę zastąpić dolara? Wszystkie te kwestie Song Hongbing opisuje jak zwykle w pełen rozmachu i fascynujący sposób.
Data wydania: 2016-11-01
ISBN: 978-83-60562-95-6, 9788360562956
Wydawnictwo: Wektory
Stron: 384
dodana przez: chudini0505

Autor

Song Hongbing Song Hongbing
Urodzony w 1968 roku w Chinach (Syczuan)
Song Hongbing. Światowy ekspert w dziedzinie finansów, trafnie przewidział kryzys na amerykańskim rynku kredytów hipotecznych subprime w 2007 roku, a także gospodarcze tsunami, które nadeszło w roku kolejnym. Obecnie pełni funkcje: szefa ośrodka bad...

Pozostałe książki:

Wojna o pieniądz Wojna o Pieniądz 4. Cisza przed burzą Wojna o pieniądz 2. Świat władzy pieniądza Wojna o pieniądz 5. Decydujące starcie
Wszystkie książki Song Hongbing

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Wojna o pieniądz 3. Epoka walczących królestw? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wojna o pieniądz 3. Epoka walczących królestw. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl