Wspomnienia żoliborskiego antykwariusza

Krzysztof Jastrzębski
Wspomnienia żoliborskiego antykwariusza
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Pan Krzysio spod Merkurego, ulubiony antykwariusz większości warszawskich Klubowiczów, którzy zaopatrywali i zaopatrują się u niego w znakomite kryminały po niewygórowanych cenach, wydał swoją kolejną książkę. Są to "Wspomnienia żoliborskiego antykwariusza" - obszerna gawęda o początkach działalności pana Krzysia na niwie antykwarycznej, o zdobywaniu nowego zawodu, o trudnych latach stanu wojennego i okresie przeobrażeń własnościowych. Książka napisana z polotem i swadą, autor przytacza mnóstwo anegdot, szczegółów, które umknęły już naszej pamięci. Wszystko to zilustrowane zdjęciami. Książkę można kupić w antykwariacie pana Krzysia, można nawet od razu dostać autograf z imienną dedykacją. Jest dosyć droga (44 zł), więc można ją przeczytać na miejscu, albo wypożyczyć do domu. Polecam - od lektury naprawdę trudno się oderwać. AL
Kategoria: Biografia
Stron: 744

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Wspomnienia żoliborskiego antykwariusza? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wspomnienia żoliborskiego antykwariusza. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl