Wstęp do teorii zjawisk parapsychologicznych i psychotronicznych

Edmund Jurczenko
Wstęp do teorii zjawisk parapsychologicznych i psychotronicznych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Edmund Jurczenko - emerytowany nauczyciel matematyki, to postać znana w środowisku badaczy zjawisk parapsychicznych. Jako autora już trzech książek o zjawiskach psychotronicznych, niektórzy porównują go profesora Uniwersytetu Stanowego w San Jose, Milana Ryzla, prekursora zajmującego się zjawiskami psychotronicznymi od strony naukowej. Edmund Jurczenko jest aktywnym członkiem BSD(Brytyjskiego Stowarzyszenia Radiestezyjnego). Wyniki swoich badań, dotyczące między innymi zastosowania złotej proporcji do neutralizacji stref geopatycznych oraz badań nad działaniem Pierścieni Atlantów, publikował w biuletynach stowarzyszenia BSD. Do tej pory opublikował książki: "Wstęp do badań zjawisk parapsychicznych. Myśli i odkrycia", "Moje widzenie świata. Możliwości ludzkiej świadomości mózgu" oraz "Moje impresje psychotroniczne", w których zajmuje się zjawiskami psychotronicznymi w ich różnych konfiguracjach - od teorii do praktyki. Podobnie jak poprzednie książki, najnowsze dzieło "Wstęp do teorii zjawisk parapsychicznych i psychotronicznych" jest wynikiem jego niezwykle ciekawych przemyśleń i własnych hipotez.
ISBN: 978-83-7277-899-4, 9788372778994
Wydawnictwo: ASTRUM

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Wstęp do teorii zjawisk parapsychologicznych i psychotronicznych? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wstęp do teorii zjawisk parapsychologicznych i psychotronicznych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl