Wszystkie sposoby na osiągnięcie spektakularnych wyników w szkole

Max Longlauder
Wszystkie sposoby na osiągnięcie spektakularnych wyników w szkole
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wszystkie sposoby na osiągnięcie spektakularnych wyników w szkole bez uczęszczania do niej i poświęcania czasu na naukę Max Longlauder – człowiek „miliona” zainteresowań, który kształcił się 21 lat w różnych szkołach i uczelniach wyższych - zdradza wszystkie sposoby, dzięki którym można szybko i bez wysiłku osiągnąć sukces w szkole. Uwaga: Książka ma charakter żartobliwy. Jej zadaniem jest skłonienie czytelnika do refleksji nad tym, czy możliwe jest osiągnięcie sukcesu w jakiejkolwiek dziedzinie szybko, łatwo i bez zaangażowania. Autor uważa, że nie. Dlatego książka zawiera 85 pustych stron. Kup książkę komuś na prezent i rozbaw go. Spraw, by się zastanowił i uśmiechnął. Inne tytuły z tej serii: 1.Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu finansowego. 2.Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu zawodowego. 3.Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu sportowego. 4.Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu w show-biznesie. 5.Wszystkie sposoby na schudnięcie.
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-938540-6-6, 9788393854066
Wydawnictwo: SelfPublica
Stron: 88

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Wszystkie sposoby na osiągnięcie spektakularnych wyników w szkole? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wszystkie sposoby na osiągnięcie spektakularnych wyników w szkole. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl