Wybrane zagadnienia współczesnej metodyki wychowania fizycznego

Eligiusz Madejski, Józef Węglarz
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Wybrane zagadnienia współczesnej metodyki wychowania fizycznego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Książka ma na celu nie tylko zwrócić uwagę Czytelnikowi na najistotniejsze problemy współczesnej szkolnej edukacji fizycznej, które pośrednio lub bezpośrednio mogą wpływać na jakość kultury fizycznej, ale także ułatwić szkołom i nauczycielom wdrażanie nowej podstawy programowej wychowania fizycznego.
Książka obejmuje bardzo istotne obszary w procesie edukacji fizycznej i zawiera wiele zweryfikowanych przykładów, które nie tylko wyjaśniają poruszane w niej problemy, ale także mogą być zastosowane bezpośrednio w praktyce. Treść trzeciego wydania książki została opracowana w taki sposób, aby po wprowadzeniu nowej reformy programowej ułatwić nauczycielom konstruowanie programów autorskich, planowanie pracy, organizowanie zajęć w systemie klasowo-lekcyjnym i fakultatywnym, badanie jakości szkolnej kultury fizycznej oraz ocenianie uczniów z wychowania fizycznego.
Książka jest adresowana zarówno do czynnych zawodowo nauczycieli, jak i studentów kierunku wychowanie fizyczne. Mamy nadzieję, że studentom pozwoli ona nie tylko zgłębić wiedzę metodyczną, ale inaczej spojrzeć na problemy współczesnej edukacji fizycznej, a nauczycielom umożliwi w pracy pedagogicznej poszukiwanie nowych i niekonwencjonalnych rozwiązań.
Data wydania: 2014-03-15
ISBN: 978-83-7850-198-5, 9788378501985
Wydawnictwo: Drzewo Babel
Stron: 224
dodana przez: chudini0505
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

Eligiusz Madejski Eligiusz Madejski Docent doktor, nauczyciel akademicki AWF w Krakowie (adiunkt w Katedrze Teorii i Metodyki WF) i PWSZ w Tarnowie (docent w Instytucie Ochrony Zdrowia). Rzeczoznawca MEN ds. wydawania opinii kwalifikujących podręczniki i programy nauczania do użytku sz...

Pozostałe książki:

Ludzie jak ludzie Rasputin Daleka tęcza
Wszystkie książki Eligiusz Madejski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Wybrane zagadnienia współczesnej metodyki wychowania fizycznego? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@oficynaIMPULS
2013-01-28
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Impuls poleca

Cytaty z książki

O nie! Książka Wybrane zagadnienia współczesnej metodyki wychowania fizycznego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl