Wykonuję zawód lekarz, lekarz dentysta. Komentarz do ustawy. Kodeks etyki lekarskiej

Zbigniew Wierzchoń
Wykonuję zawód lekarz, lekarz dentysta. Komentarz do ustawy. Kodeks etyki lekarskiej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zmiany przepisów w systemie prawa polskiego wiążą się ściśle z procesem przystosowawczym tego prawa do prawa Unii Europejskiej, który trwa nadal. Zmiany te rodzą uzasadnione trudności w stosowaniu prawa, których pokonanie, przynajmniej częściowo, ma ułatwić niniejsza książka. Zaprezentowano w niej bowiem przepisy ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty oraz komentarze do nich. Pozwala to szerzej spojrzeć na problematykę związaną z wykonywaniem na terytorium

Rzeczypospolitej Polskiej zawodów lekarza i lekarza dentysty nie tylko przez obywateli polskich, ale także przez cudzoziemców.

Chociaż książka nie jest podręcznikiem do nauki zawodu lekarza, to stanowi jednak narzędzie pracy w już wyuczonym zawodzie każdego lekarza i lekarza dentysty. Dlatego adresowana jest przede wszystkim do lekarzy i lekarzy dentystów praktykujących, związanych zawodowo ze służbą zdrowia, w tym prowadzących zawodową praktykę lekarską. Książka adresowana jest również do pracowników administracji służby zdrowia, podmiotów leczniczych, organów emerytalno-rentowych oraz do absolwentów uczelni medycznych, zamierzających podjąć wykonywanie wyuczonych zawodów.

W książce zamieszczono Kodeks Etyki Lekarskiej, skorowidz alfabetyczny, a także przepisy obowiązujące od dnia 1 maja 2017 r.

Data wydania: 2017-08-30
ISBN: 978-83-7856-644-1, 9788378566441
Wydawnictwo: Poligraf
Kategoria: Prawo
Stron: 760
dodana przez: chudini0505

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Wykonuję zawód lekarz, lekarz dentysta. Komentarz do ustawy. Kodeks etyki lekarskiej aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wykonuję zawód lekarz, lekarz dentysta. Komentarz do ustawy. Kodeks etyki lekarskiej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl