Wywłaszczanie i zwrot wywłaszczonych nieruchomości

Tadeusz Woś
Wywłaszczanie i zwrot wywłaszczonych nieruchomości
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jest to drugie - uwzględniające nowy stan prawny oraz bogate orzecznictwo sądowe z tego zakresu - wydanie tej cennej publikacji książkowej (pierwsze ukazało się w 1998 r.).

Autor omawia materialne i procesowe aspekty wywłaszczania nieruchomości oraz zasady ustalania odszkodowania za wywłaszczoną nieruchomość, problematykę wykonania decyzji o wywłaszczeniu nieruchomości, zagadnienia zwrotu wywłaszczonych nieruchomości na rzecz ich poprzednich właścicieli lub ich spadkobierców, a także zasady rozliczeń w związku ze zwróceniem nieruchomości.

Autor - prof. dr hab. Tadeusz Woś, wybitny znawca tej problematyki - jest sędzią Naczelnego Sądu Administracyjnego Ośrodka Zamiejscowego w Krakowie oraz kierownikiem Katedry Postępowania Administracyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego dorobek naukowy obejmuje kilkadziesiąt publikacji (monografii, rozpraw, podręczników, artykułów, glos do orzeczeń Sądu Najwyższego i Naczelnego Sądu Administracyjnego).

Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-7334-279-8, 9788373342798
Wydawnictwo: LexisNexis Wydawnictwo Prawnicze
Mamy 5 innych wydań tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Wywłaszczanie i zwrot wywłaszczonych nieruchomości aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wywłaszczanie i zwrot wywłaszczonych nieruchomości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl