Wzorcowy plan kont instytucji kultury. Komentarz

Dorota Skrzypska
Wzorcowy plan kont instytucji kultury. Komentarz
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rachunkowość w jednostkach sektora finansów publicznych jest tematyką, która ma niewiele pozycji literaturowych. Niektóre z nich ograniczają się wyłącznie do jednostek samorządu terytorialnego lub jednostek budżetowych i ich gospodarstw pomocniczych, zakładów budżetowych Kompleksowe ujęcie rachunkowości dla instytucji kultury jest nowatorskim rozwiązaniem i jest to jedyna pozycja na rynku wydawniczym ze stanem prawnym obowiązującym na 2009 r. Zaletą opracowania jest przede wszystkim wszechstronne przedstawienie problematyki rachunkowości instytucji kultury jako kompleksowego i elastycznego systemu informacji ekonomicznej. Autor: Dorota Skrzypska ukończyła studia doktoranckie w Instytucie Rachunkowości Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Kierownik Sekcji Finansowo-Księgowej jednostki sektora finansów publicznych. Wcześniej główny księgowy w jednostce organizacyjnej samorządu terytorialnego, trener, szkoleniowiec, autorka licznych publikacji z zakresu rachunkowości jednostek sektora finansów publicznych.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-928850-3-0, 9788392885030
Wydawnictwo: Presshouse

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Wzorcowy plan kont instytucji kultury. Komentarz aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wzorcowy plan kont instytucji kultury. Komentarz. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl