Your british adventure. Książka

Maria Kurek-Evans
Your british adventure. Książka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dwujęzyczny poradnik dla Polaków wyjeżdżających w różnych celach do Wielkiej Brytanii. Autorka dwóch wcześniejszych poradników o przystosowaniu się do życia w Anglii podpowiada, jak wypełnić wolny czas nowymi przeżyciami i przy okazji odkryć nowe oblicze Wielkiej Brytanii. Zachęca do odwiedzenia różnych muzeów, teatrów, wystaw, targów, pokazów mody, galerii sztuk, kabaretów i nocnych klubów. Podsuwa pomysły na spędzanie czasu na łonie przyrody - jazda na rowerze na specjalnych ścieżkach, pływanie w basenach, wycieczki po kanałach wieczornymi rejsami, wędkowanie, wycieczki za miasto, Wskazuje kulinarne niespodzianki Anglii, bogate zbiory bibliotek, koncerty i festiwale, w których warto wziąć udział. Wszystkie porady i wskazówki są podane w języku polskim i angielskim, co sprawia, że użytkownik książki nie tylko zdobywa potrzebne informacje, ale i ma szansę pogłębić swoje umiejętności językowe. Do poradnika jest dołączona płyta CD z ćwiczeniami pozwalającymi doskonalić wymowę, akcent i intonację.
ISBN: 978-83-7183-490-5, 9788371834905
Wydawnictwo: Videograf

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Your british adventure. Książka? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Your british adventure. Książka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe