Zagadka kapsuły czasu. Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Tom 6

Zofia Staniszewska
Książka Zagadka kapsuły czasu. Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Tom 6
Książka Zagadka kapsuły czasu. Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Tom 6
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Szósty tom przygód dociekliwych detektywów. Podczas remontu Centrum Sportu i Zabawy zostaje odkryta kapsuła czasu – zespawana mosiężna tuba, na której wyryto napis "Nie otwierać przed rokiem 2019". Gdy kapsuła ginie, do akcji wkracza jak zwykle niezawodna podkomisarz Klara i para detektywów: Mela i Ignacy. Podejrzani to: joginka, tancerka, trener z siłowni, baletmistrz, instruktorka nauki pływania i pracownik techniczny, czyli złota rączka. Co skrywała kapsuła czasu? Z którego roku pochodziła i kto ją zamurował? Wciel się w rolę detektywa – wybierz zakończenie!  
Data wydania: 2018-05-15
ISBN: 978-83-8057-311-6, 9788380573116
Wydawnictwo: Debit
Seria: Ignacy i Mela na tropie złodzieja
Stron: 72
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zagadka kapsuły czasu. Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Tom 6 nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zagadka kapsuły czasu. Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Tom 6. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}