Zagubione lądy. Magiczna historia Lemurii, Atlantydy i Avalonu

Lucy Cavendish
Książka Zagubione lądy. Magiczna historia Lemurii, Atlantydy i Avalonu
Książka Zagubione lądy. Magiczna historia Lemurii, Atlantydy i Avalonu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

„Atlantyda… Lemuria… Avalon… Ich nazwy brzmią w legendach… Wielu uważa te krainy za mit… pozwól mi powiedzieć ci, że one istniały i wciąż istnieją. Podzielę się z tobą ich pochodzeniem, sekretami, tajemnicami i mądrością… Mówią mi, że zbyt długo pozostawały w ukryciu… I że TERAZ jest czas, byś przypomniał sobie, kim naprawdę jesteś.” W swojej odważnej książce, Lucy Cavendish zaprasza cię do porzucenia wątpliwości i wyruszenia z nią w pełną cudów pielgrzymkę duszy, w podróż przez czas i przestrzeń do najbardziej tajemniczych i potężnych krain tej planety, do jasnowidzących społeczeństw i sekretnych duchowych wspólnot. Weź udział w tańcach wokół ognia i kulcie wody zmiennokształtnych plemion Lemurii, poznaj sekrety ukrytych głęboko pod ziemią kryształowych świątyń zaawansowanej Atlantydy, poczuj głęboki spokój, rozmawiając w języku drzew w gajach Kapłanek i Druidów Avalonu. Odkrywając sekrety każdego z Zagubionych Lądów, przypomnisz sobie swoje połączenie z ich pradawną magią, lekcjami i tajemnicami, przebudzisz swój życiowy cel oraz odkryjesz wielką moc i znaczenie poprzednich wcieleń. Bogate w zdumiewającą kartografię i obszerne wywiady, Zagubione Lądy zawierają: dogłębne quizy określające, z którym z Lądów najbardziej rezonujesz zdumiewające nowe odkrycia dotyczące związków pomiędzy delfinami, wielorybami, syrenami, elementalami i wniebowstąpionymi mistrzami święte miejsca Zagubionych Lądów, linie leylines i energetyczne vortexy oraz olśniewające nowe wglądy w nasze galaktyczne pochodzenie. Ze swoim jasnym przewodnictwem i fascynującymi lekcjami dotyczącymi łączenia się z wyjątkową energią i potężnymi istotami każdego z królestw, Zagubione Lądy są zarówno inspirującą, nieziemską przygodą jak i magicznym podręcznikiem dla każdej ewoluującej duszy w czasach tak głębokich zmian.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-63046-00-2, 9788363046002
Wydawnictwo: P&G EDITORS
Stron: 286

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zagubione lądy. Magiczna historia Lemurii, Atlantydy i Avalonu nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Zagubione lądy. Magiczna historia Lemurii, Atlantydy i Avalonu”- Lucy Cavendish

Książka Fenomeny nie z tego świata
Fenomeny nie z tego świata Hartwig Hausdorf
{}5/10
Minotaury i sfinksy istniały naprawdę - były efektem ekspery...
Książka Atlantyda. Tajemnica zaginionych kontynentów
Atlantyda. Tajemnica zagini... Valerio Zecckini
{}5/10
Wiele źródeł literackich i liczne ustne tradycje przekazały ...
Książka Bogowie groby i uczeni
Bogowie groby i uczeni C. W. Ceram
{}9.1/10
C. W. Ceram (1915—1973), pracownik firmy wydawniczej, dzienn...
Książka Powieść antyczna wprowadzenie
Powieść antyczna wprowadzenie Niklas Holzberg
"Przekład monografii prof. Niklasa Holzberga z Uniwersytetu ...
Książka Sport i widowiska w świecie antycznym
Sport i widowiska w świecie... Dariusz Słapek
"Sport i widowiska w świecie antycznym" to wyczerpujące, mon...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}