Zajęcia sportowe w przedszkolu : pomysły na każdy dzień

Andrea Erkert
Zajęcia sportowe w przedszkolu : pomysły na każdy dzień
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Spis treści * Słowo wstępne * I. Nawiązywanie kontaktów o Pełne ruchu zabawy na zapoznanie * II. Być w ruchu i doświadczać przestrzeni o Zabawy na orientację w przestrzeni * III. Pozytywne odbieranie własnego ciała oraz innych osób o Zabawy służące poznawaniu siebie samego oraz innych * IV. Wszystko co lata lub unosi się w powietrzu o Zabawy z materiałami, które są szczególnie lekkie * V.Tańcząc i podskakując o Zabawy z materiałami, które zachęcają do ruchu * VI. Ładowanie własnej baterii o Zabawy, które odprężają * VII. W powietrzu unosi się muzyka o Zabawy z muzyką, dźwiękami i odgłosami * VIII. Ruch na świeżym powietrzu i odkrywanie natury o Zabawy na świeżym powietrzu i z naturalnymi materiałami
ISBN: 978-83-7224-600-4, 9788372246004
Wydawnictwo: Jedność

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zajęcia sportowe w przedszkolu : pomysły na każdy dzień? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zajęcia sportowe w przedszkolu : pomysły na każdy dzień. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl