Zakaz dyskryminacji w zatrudnieniu pracowniczym

Zbigniew Góral, Magdalena Kuba
Zakaz dyskryminacji w zatrudnieniu pracowniczym
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W publikacji znajdują się odpowiedzi na pytania: Jak uniknąć zarzutów dyskryminacji na wszystkich etapach trwania stosunku pracy? Jak skutecznie przeciwdziałać zjawiskom dyskryminacji w miejscu pracy? Jak prawidłowo sformułować ogłoszenie o pracę, aby nie narazić się na zarzut dyskryminacji? Jakie kary grożą pracodawcy za naruszenie zakazu dyskryminacji? Autorka omawia zakaz dyskryminacji zarówno na etapie nawiązania stosunku pracy, jak i jego realizacji oraz rozwiązania. Uwzględnia także szczególne postacie dyskryminacji w zatrudnieniu, jak molestowanie i molestowanie seksualne. Książka zawiera: praktyczne wzory dokumentów przykładowy regulamin praktyk antydyskryminacyjnych, którego stworzenie jest obowiązkiem pracodawcy.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-8107-433-9, 9788381074339
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Stron: 192

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zakaz dyskryminacji w zatrudnieniu pracowniczym aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zakaz dyskryminacji w zatrudnieniu pracowniczym. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl