Zakładowy plan kont dla spółki z o.o. Małej, średniej i dużej - wariantowo na rok 2004 i lata następne. Przykładowe opracowanie wzorcowe na podstawie prze

Wiesław Sasin
Zakładowy plan kont dla spółki z o.o. Małej, średniej i dużej - wariantowo na rok 2004 i lata następne. Przykładowe opracowanie wzorcowe na podstawie prze
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przykładowe opracowanie wzorcowe Zakładowego Planu Kont dla spółki z o.o. na rok 2005 i lata następne z opisem zasad i metod rachunkowości. Poradnik zawiera trójwariantowy plan kont dla spółki małej, średniej i dużej z opisem funkcjonalnym kont syntetycznych i zasadami tworzenia kont analitycznych.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-87769-65-9, 9788387769659
Wydawnictwo: Sigma S.j.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zakładowy plan kont dla spółki z o.o. Małej, średniej i dużej - wariantowo na rok 2004 i lata następne. Przykładowe opracowanie wzorcowe na podstawie prze nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zakładowy plan kont dla spółki z o.o. Małej, średniej i dużej - wariantowo na rok 2004 i lata następne. Przykładowe opracowanie wzorcowe na podstawie prze. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl