Zaopatrzenie nieruchomości w energię, gaz i wodę : poradnik odbiorcy

Krzysztof Woryna
Zaopatrzenie nieruchomości w energię, gaz i wodę : poradnik odbiorcy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zadaniem osób administrujących nieruchomościami mieszkalnymi i użytkowymi tj. właścicieli, wspólnot mieszkaniowych i zarządców, jest zapewnienie właściwego funkcjonowania zarządzanych obiektów. Zaopatrzenie w prąd, wodę i gaz w coraz większym stopniu wpływa na poziom kosztów utrzymania budynków. Odpowiedzialny gospodarz majątku zasilanego w energię, paliwa i wodę powinien orientować się w gąszczu skomplikowanych regulacji prawnych, rządzących rynkiem mediów.Niniejsza publikacja, została przygotowana w oparciu o analizę prawną całości źródeł prawa energetycznego, wodnego i konsumenckiego oraz stosowanych w obsłudze odbiorców taryfach, przykładach dokumentów i pism. Poradnik ten zawiera aktualne i obiektywne informacje o prawach i obowiązkach związanych z zamawianiem i odbiorem mediów.Publikacja uwzględnia stan prawny na 1 marca 2003r.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-88904-24-0, 9788388904240
Wydawnictwo: Twigger S.A.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zaopatrzenie nieruchomości w energię, gaz i wodę : poradnik odbiorcy nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zaopatrzenie nieruchomości w energię, gaz i wodę : poradnik odbiorcy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl