Zapach kobiety

Peggy Nicholson
Książka Zapach kobiety
Książka Zapach kobiety
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Demi Cousteau, jedna z najbardziej znanych postaci w branży perfumeryjnej, traci pieniądze i miłość. I oto nagle kontaktuje się z nią tajemniczy mężczyzna, oferujący fortunę za wynalezienie zapachu, który podbije świat. Następnym tajemniczym mężczyzną, który pojawia się w jej życiu, jest Jon Sutton. Demi nie bez oporów przyjmuje go do pracy w laboratorium. Tak się jednak składa, że jest on jedynym kandydatem, który zareagował na jej ogłoszenie w prasie. Podczas gdy Demi dniami i nocami ślęczy nad wynalezieniem nowych perfum, Jon miesza opracowane przez nią składniki i usiłuje dociec, co naprawdę chce kupić tajemniczy kontrahent jego pracodawczyni. Demi zaś niczego nie podejrzewa...  
Tytuł oryginalny: The Scent of a Woman
Data wydania: 1998
ISBN: 83-7149-227-8, 8371492278
Wydawnictwo: Harlequin Polska
Seria: Harlequin Super Romance
Stron: 320
dodana przez: jbutton

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zapach kobiety aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zapach kobiety. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}