Zapanuj nad gniewem. Jak rozwiązywać konflikty, podtrzymywać relacje i wyrażać własne zdanie, nie tracąc panowania nad sobą

W. Robert Nay
Zapanuj nad gniewem. Jak rozwiązywać konflikty, podtrzymywać relacje i wyrażać własne zdanie, nie tracąc panowania nad sobą
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jeśli zauważasz, że gniew zakłóca twoje relacje z twoimi bliskimi i współpracownikami, uniemożliwia normalne funkcjonowanie w domu czy w pracy albo zaczyna wręcz kierować twoim życiem, sięgnij po tę bestsellerową książkę, która pomogła już wielu ludziom na całym świecie. Znajdziesz w niej opracowany przez cenionego specjalistę w tej dziedzinie program sześciu kroków opanowania gniewu. Pomoże Ci on: - uświadomić sobie, które z pięciu destruktywnych postaci gniewu - od biernej agresji do otwartej wściekłości - są w twoim życiu problemem - rozpoznać wczesne sygnały ostrzegawcze gniewu pochodzące z twojego ciała i umysłu - zidentyfikować i zmienić nierealistyczne oczekiwania, jakie żywisz wobec siebie i innych ludzi - skutecznie się porozumiewać, gdy pojawiają się różnice zdań - w małżeństwie, w rodzinie, z kolegami i koleżankami z pracy, itd. - doskonalić umiejętności panowania nad gniewem tak długo, aż staną się one twoją drugą naturą. Program Roberta Naya jest skuteczny, łatwy do opanowania i - w odróżnieniu od innych metod - skutkuje trwałą zmianą w zachowaniu każdego, kto zawarte w tej książce zasady zastosuje we własnym życiu. "Praca Roberta Naya przyda się każdemu, dla kogo gniew stał się w życiu problemem. Oferuje ona proste wyjaśnienie tego, co wyzwala w tobie tę emocję, co dzieje się, gdy tracisz nad sobą panowanie, a także daje ci wskazówki, jak się uspokoić. Dzięki tej książce, gniew nie będzie miał już negatywnego wpływu na twoje osobiste, społeczne i zawodowe relacje". Larry B. Silver, dr medycyny, autor książki The Misunderstood Child "Stosując przedstawiony w książce program, nauczysz się lepszego porozumiewania się z ważnymi dla ciebie osobami i zacieśnisz łączące cię z nimi relacje". Stephen Winter, prezes American Healthcare Institute Dr W. Robert Nay jest licencjonowanym psychologiem klinicznym prowadzącym prywatną praktykę. Pracuje też jako wykładowca Virginia Commonwealth University, University of Illinois, i profesor nadzwyczajny w Georgetown University School of Medicine. Jest autorem dwóch podręczników i licznych artykułów publikowanych w fachowych czasopismach, a także współautorem wielu publikacji. Prowadzi szkolenia dla terapeutów na temat gniewu i agresji. Specjalizuje się w terapii poznawczo-behawioralnej.
Data wydania: 2012
ISBN: 978-83-7482-442-2, 9788374824422
Wydawnictwo: eSPe
Stron: 360

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zapanuj nad gniewem. Jak rozwiązywać konflikty, podtrzymywać relacje i wyrażać własne zdanie, nie tracąc panowania nad sobą? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zapanuj nad gniewem. Jak rozwiązywać konflikty, podtrzymywać relacje i wyrażać własne zdanie, nie tracąc panowania nad sobą. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl