Zapatrzeni

Michał Góral
Książka Zapatrzeni
Książka Zapatrzeni
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

„Zapatrzeni” to album, w którym rozmowy ze znanymi i cenionymi aktorami opisane są nie tylko słowem, ale i obrazem. Autor Michał Góral - operator filmowy - widuje bohaterów tej książki codziennie na planie filmowym - w ich kostiumach oraz prywatnie w „swoim” ubraniu. Te spotkania stały się impulsem do powstania tej publikacji. Znajdziemy w niej niezwykłe zdjęcia, na których aktorzy patrzą w lustro, zamyślając się nad czymś niezwykle ważnym w ich życiu. Album zawiera więc refleksje i przemyślenia, które mogą stać się ważne i inspirujące dla każdego z nas.
Do rozmowy zostali zaproszeni: Anna Milewska, ks. Kazimierz Orzechowski, Alina Janowska, Halina Łabonarska, Jerzy Turek, Wiesław Komasa, Irena Kwiatkowska, Adam Ferency, Ewa Ziętek Franciszek Pieczka, Piotr Machalica, Kazimierz Kaczor, Małgorzata Rożniatowska, Marian Opania.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-7424-714-6, 9788374247146
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edycja Świętego Pawła

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zapatrzeni aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zapatrzeni. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe