Zarabiaj zamiast szukać wymówek

Jean Chatzky
Zarabiaj zamiast szukać wymówek
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

ean Chatzky zna wszystkie wymówki, za pomocą których kobiety wykręcają się od zarządzania swoimi pieniędzmi. Sama ich kiedyś używała. Jean po raz pierwszy przyznaje się do tego, że popełniła wszystkie opisane w tej książce błędy finansowe ? nie płaciła rachunków, przesadziła z zadłużeniem na karcie kredytowej, nie troszczyła się o swoją emeryturę ? zanim wreszcie zdecydowała się przejąć kontrolę nad własnymi pieniędzmi i zadbać o przyszłość.
Jeżeli ty też jesteś gotowa wziąć sprawy finansowe we własne ręce, ta książka jest dla ciebie. Jean udziela w niej odpowiedzi na wiele ważnych pytań:
? Od czego zacząć?
? Jak rozszyfrować specjalistyczny żargon finansowy? (To prostsze, niż ci się wydaje).
? Jak się przełamać i zerwać z nastawieniem typu ?nie jestem dość bystra, by zajmować się pieniędzmi??
? Dlaczego będąc ?wystarczająco dobrym inwestorem? możesz zarobić dużo pieniędzy w długim okresie, a próbując zostać ?doskonałym inwestorem? możesz jedynie zwariować?
? Dlaczego może ci się wydawać, że jesteś kiepska z matmy i dlaczego to niekoniecznie musi być prawdą?
? Jak (i gdzie) oszczędzać pieniądze?
? Dlaczego kobiety są lepszymi inwestorami i osiągają wyższe zyski niż mężczyźni?
Jean słynie z umiejętności wyjaśniania skomplikowanych kwestii dotyczących pieniędzy i inwestowania. W przejrzysty i przystępny sposób ?rozpracowuje? najbardziej przerażające aspekty zarządzania pieniędzmi ? od inwestowania w akcje po oszczędzanie na emeryturę ? i sprawia, że staje się ono wykonalne, łatwe, a nawet ? tak, tak ? przyjemne. Ponadto w sekcji ?Droga do miliona? udziela wskazówek, jak łatwo i szybko wprowadzić niewielkie zmiany, których efekty będą się sumowały.
Jean Chatzky jest dziennikarką magazynu ?Money? oraz wydawcą działu finansowego programu ?Today?, emitowanego przez stację telewizyjną NBC. Pisuje felietony dla magazynu ?Time?, dziennika ?Daily News? oraz czasopisma ?Travel + Leisure?. Napisała cztery książki, w tym bestseller Pay It Down!
Data wydania: 2010-10-01
ISBN: 978-83-62195-27-5, 9788362195275
Wydawnictwo: MT Biznes
Stron: 320
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zarabiaj zamiast szukać wymówek? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarabiaj zamiast szukać wymówek. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl