Zarys koncepcji, metod i problemów zarządzania

Jerzy Bogdanienko
Zarys koncepcji, metod i problemów zarządzania
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Prezentowana książka - zgodnie z jej tytułem - stanowi ogólny przegląd poglądów na temat zarządzania przedsiębiorstwem, zawartych w literaturze. Intencją autora niniejszej książki było wskazanie najważniejszych kierunków ewolucji w zakresie zarządzania. aby uzmysłowić w jakim stopniu nowe koncepcje osadzone są w poglądach tradycyjnych, co ma zarówno ułatwić ustrzeżenie się pułapek polegających na nadmiernej fascynacji nowinkami o ulotnym charakterze i pozornej oryginalności, sprowadzającej się czasem do nowej terminologii; a także aby wskazać, że konieczne jest nie tylko elastyczne podejście przy wykorzystywaniu poszczególnych koncepcji i metod - zgodnie z lansowanym ostatnio dość powszechnie podejściem sytuacyjnym, ale również zachowanie równowagi między nowoczesnością i tradycją w zarządzaniu, między zmianą i stabilnością w funkcjonowaniu firmy.
ISBN: 978-83-7285-218-2, 9788372852182
Wydawnictwo: TNOiK Dom Organizatora

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zarys koncepcji, metod i problemów zarządzania aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarys koncepcji, metod i problemów zarządzania. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe