Zarządzanie aktywami i pasywami banku spółdzielczego

Małgorzata Zaleska
Zarządzanie aktywami i pasywami banku spółdzielczego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Celem opracowania jest przedstawienie najistotniejszych zagadnień związanych z zarządzaniem aktywami i pasywami takimi jak : * Fundusze własne * Wartości prawne i niematerialneGłównym celem publikacji, jest sprostowanie powszechnie głoszonego poglądu o konieczności zwiekszenia funduszy własnych banków spółdzielczych w Polsce w świetle wymogów prawodawstwa unijnego oraz zwrócenie uwagi iż na poziom funduszy własnych mają wpływ zmiany innych regulacji bankowych.Książka uwzględnia specyfikę działalności banków spółdzielczych i obok wewnętrznych, często technicznych aspektów zarządzania pozycjami bilansu, omawia także zewnętrzne uwarunkowania działalności bankowej. Zagadnienia omówione w książce stawiają w nowym świetle problemy związane z zarządzaniem aktywami i pasywami banków spółdzielczych. Książka jest kierowana zarówno do pracowników pionu finansowego sektora bankowego jak i kadry kierowniczej banków.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-88904-32-5, 9788388904325
Wydawnictwo: Twigger S.A.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zarządzanie aktywami i pasywami banku spółdzielczego? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarządzanie aktywami i pasywami banku spółdzielczego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe