Zarządzanie bezpieczenstwem systemu informatycznego - uniwersalna lista kontrolna

Adam Gałach
Zarządzanie bezpieczenstwem systemu informatycznego - uniwersalna lista kontrolna
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wdrożenie i utrzymanie efektywnych zasad zarządzania bezpieczeństwem systemu informatycznego jest jednym z podstawowych elementów zapewnienia ochrony informacji przetwarzanych we współczesnym przedsiębiorstwie. Celem opracowania jest dostarczenie pomocy w trakcie oceny procesów związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem informacji przetwarzanych metodami elektronicznymi.Niniejsza publikacja została przygotowana w formie pytań (listy kontrolnej), tak by Czytelnik mógł jednoznacznie stwierdzić, czy w jego systemie informatycznym występują określone zasady ochrony informacji. Lista kontrolna opracowana została w sposób uniwersalny dla każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego wielkości, specyfiki branży i struktur organizacyjnych. Jako podstawę przyjęto model opisany w publikacji Autora Instrukcja zarządzania bezpieczeństwem systemu informatycznego, ODDK, Gdańsk 2004.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7426-093-0, 9788374260930
Wydawnictwo: Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zarządzanie bezpieczenstwem systemu informatycznego - uniwersalna lista kontrolna aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarządzanie bezpieczenstwem systemu informatycznego - uniwersalna lista kontrolna. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl