Zarządzanie i planowanie marketingowe

Zdzisław Knecht
Zarządzanie i planowanie marketingowe
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Popraw swoją skuteczność zacznij od marketingu, który wspiera sprzedaż!Czy:- znasz sposoby organizowania działalności marketingowej?- wiesz, jak bardzo może pomóc dobrze określona misja i strategia przedsiębiorstwa?- potrafisz opracować skuteczny plan marketingowy?- umiesz właściwie kontrolować i motywować pracowników?Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na powyższe pytania, koniecznie przeczytaj tę książkę.Praktycy mogą korzystać z zawartych w książce przejrzystych procedur i porad dotyczących postępowania na rynku, związanych z marketingiem wspierającym proces sprzedaży. Struktura książki jest spójna z wykładem dla przedmiotu Zarządzanie i Planowanie Marketingowe oraz skoordynowana z programem Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego dla kierunku Zarządzanie i Marketing.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7387-836-5, 9788373878365
Wydawnictwo: C.H.Beck

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zarządzanie i planowanie marketingowe nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarządzanie i planowanie marketingowe. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl