Zarządzanie kryzysowe - praktyczny przewodnik po nowelizacji ustawy

Witold Skomra
Zarządzanie kryzysowe - praktyczny przewodnik po nowelizacji ustawy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka zawiera przegląd przepisów regulujących okoliczności, w których konieczne jest reagowanie kryzysowe, oraz wskazuje służby i podmioty, którym organy zarządzania kryzysowego powinny udzielać pomocy. Autor opisuje procedurę działania w sytuacjach kryzysowych takich jak katastrofy naturalne, katastrofy techniczne oraz akty terroru i inne zagrożenia. W opracowaniu przedstawiono działania mające na celu wyodrębnienie i objęcie szczególną ochroną infrastruktury o podstawowym znaczeniu dla państwa i jego obywateli (infrastruktury krytycznej). Opisano także zakres i procedury reagowania kryzysowego stosowane w NATO. Pozycja adresowana jest do przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej zaangażowanych w zarządzanie kryzysowe, pracowników i funkcjonariuszy służb, inspekcji i straży realizujących zadania z zakresu reagowania kryzysowego oraz przedstawicieli świata nauki podejmujących prace w obszarze bezpieczeństwa narodowego.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-61188-57-5, 9788361188575
Wydawnictwo: PRESSCOM

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zarządzanie kryzysowe - praktyczny przewodnik po nowelizacji ustawy aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarządzanie kryzysowe - praktyczny przewodnik po nowelizacji ustawy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl