Zarządzanie mikroprzedsiębiorstwem Podręcznik dla przedsiębiorczej kobiety

Ewa Lisowska, Rafał Kasprzak
Zarządzanie mikroprzedsiębiorstwem Podręcznik dla przedsiębiorczej kobiety
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka podejmuje aktualne i bardzo ważne problemy, zarówno w wymiarze teoretycznym, jak i praktycznym, zwłaszcza w kontekście długofalowej polityki gospodarczej oraz rekomendacji i zaleceń unijnych dotyczących integracji i reintegracji kobiet na rynku pracy, poprawy ich położenia ekonomicznego oraz wyrównywania szans rozwoju i awansu zawodowego w porównaniu z mężczyznami. To interesujący przewodnik po zagadnieniach związanych z aktywnością zawodową i przedsiębiorczością kobiet. Jego główne walory to syntetyczne i wielostronne ujęcie omawianej problematyki, klarowna prezentacja omawianych wątków, przystępny język oraz przydatność praktyczna, a także solidna dokumentacja faktograficzna, wzbogacona wynikami własnych, oryginalnych badań empirycznych. Książka stanowi użyteczne kompendium wiedzy i może być przydatna zarówno dla aktywnych, przedsiębiorczych osób, jak również wszystkich, którzy interesują się sytuacją kobiet na rynku pracy w Polsce.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-7378-402-4, 9788373784024
Wydawnictwo: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zarządzanie mikroprzedsiębiorstwem Podręcznik dla przedsiębiorczej kobiety? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarządzanie mikroprzedsiębiorstwem Podręcznik dla przedsiębiorczej kobiety. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe