Zarządzanie outsourcingiem informatycznym

Małgorzata Sobińska
Zarządzanie outsourcingiem informatycznym
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka przedstawia kompleksowe ujęcie outsourcingu informatycznego unikatowe w polskiej literaturze przedmiotu. Wybór zagadnienia ma związek z rosnącym znaczeniem outsourcingu, wynikającym z kierunków rozwoju współczesnych organizacji, a przede wszystkim z rozwojem koncepcji organizacji-sieci, której idea polega na koncentrowaniu w sobie jedynie podstawowych umiejętności dających przewagę konkurencyjną i wydzielaniu na zewnątrz organizacji wszystkich czynności, które mogą zostać wykonane taniej i lepiej przez firmy zewnętrzne. Podręcznik zawiera niezbędne podstawy terminologiczne, prezentuje zagadnienia związane z zarządzaniem współpracą outsourcingową, w tym zasady planowania, implementacji oraz kontroli i monitorowania wydzieleń, a ponadto określa stan i perspektywy rozwoju outsourcingu informatycznego w Polsce. Książka adresowana jest zarówno do studentów kierunków: ekonomia, zarządzanie, finanse i rachunkowość, zarządzanie i inżynieria produkcji oraz informatyka, informatyka i ekonometria, słuchaczy specjalistycznych studiów podyplomowych i kursów dokształcających dla absolwentów wyższych uczelni, jak i dla praktyków, dla których może stanowić pomoc w budowaniu i doskonaleniu relacji outsourcingowych.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-7011-891-4, 9788370118914
Wydawnictwo: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zarządzanie outsourcingiem informatycznym aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarządzanie outsourcingiem informatycznym. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl