Zarządzanie placówką oświatową

Krzysztof Gawroński
Zarządzanie placówką oświatową
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wskazówki dla dyrektorów, jak realizować zadania związane z prowadzeniem placówki oświatowej, a także test „Jakim jesteś dyrektorem” – quiz o stylach zarządzania. Książka omawia szczegółowe zagadnienia z zakresu kierowania specyficznymi zakładami pracy, jakimi są szkoły i inne placówki oświatowe. Omówione w niej zostały kwestie związane z organizacją pracy szkoły, wychowaniem i bezpieczeństwem oraz współpracą z rodzicami i środowiskiem lokalnym.
Autorzy, odwołując się do przepisów prawa, w systematyczny i uporządkowany sposób przedstawiają m. in.: zadania i kompetencje dyrektora, funkcje rady rodziców i rady szkoły w pracy szkoły, organizację nadzoru pedagogicznego, zagadnienia dotyczące nostryfikacji świadectw uzyskanych za granicą, przykłady programów profilaktycznych i wychowawczych, problematykę praw i obowiązków ucznia.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-255-0939-2, 9788325509392
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: C.H.Beck
Stron: 381

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zarządzanie placówką oświatową nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarządzanie placówką oświatową. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl