Zarządzanie podatkiem w małej i średniej firmie

Michał Poszwa
Zarządzanie podatkiem w małej i średniej firmie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Podatkami można i trzeba zarządzać. To część planu strategicznego i operacyjnego przedsiębiorstwa. Czy ważniejsze jest zmniejszanie ryzyka, czy ograniczanie wydatków podatkowych? Jaki wybór mają mali i średni przedsiębiorcy? Może bardziej opłaca się być"" osobą fizyczną niż prawną? Autor książki opisuje: * potencjalne możliwości zarządzania podatkami, * sposoby ich wykorzystania w praktyce, * konsekwencje kształtowania ryzyka i obciążenia podatkowego, * metody posługiwania się podatkami w działalności inwestycyjnej, finansowej oraz bieżącej przedsiębiorstwa. Publikacja przeznaczona jest dla przedsiębiorców z sektora MSP, osób planujących podjęcie działalności gospodarczej, specjalistów interesujących się obciążeniami publicznoprawnymi przedsiębiorstw, a także przyszłych praktyków - czyli studentów zarządzania, finansów i rachunkowości."
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7483-621-0, 9788374836210
Wydawnictwo: C.H.Beck

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zarządzanie podatkiem w małej i średniej firmie aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Zarządzanie podatkiem w małej i średniej firmie”- Michał Poszwa

Rachunkowość zarządcza. Zbiór zadań
Rachunkowość zarządcza. Zbi... Andrzej Szczerbiński, Robert Kowalak, Roman Kotapski, Michał Poszwa
Książka Rachunkowość zarządcza. Zbiór zadań jest skierowana ...

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarządzanie podatkiem w małej i średniej firmie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe