Zarządzanie projektami IT : poznaj najskuteczniejsze metody zarządzania przedsięwzięciami informatycznymi

Joseph Phillips
Zarządzanie projektami IT : poznaj najskuteczniejsze metody zarządzania przedsięwzięciami informatycznymi
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poznaj najskuteczniejsze metody zarządzania
przedsięwzięciami informatycznymi "Zarządzanie projektami IT" to książka dla tych kierowników projektów, którzy chcą poznać nowoczesne metodologie realizacji przedsięwzięć informatycznych. Autor książki -- ceniony konsultant i doświadczony kierownik projektów -- przedstawia kolejne kroki zarządzania projektem IT i wiadomości, dzięki którym projekt zostanie zrealizowany płynnie, terminowo i w wyznaczonym budżecie. Dzięki tej książce nauczysz się sprawnie planować projekt, dobierać personel i kontrolować zasoby. Definiowanie celów projektu Przygotowanie planu i listy zadań priorytetowych Określenie strategii realizacji projektu Zaplanowanie budżetu i czasu realizacji Organizacja zespołu projektowego i delegowanie zadań Śledzenie postępów w pracach Współpraca z zarządem i komunikacja z członkami zespołu Zrealizuj projekt informatyczny w terminie i w wyznaczonym budżecie.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-7361-585-4, 9788373615854
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zarządzanie projektami IT : poznaj najskuteczniejsze metody zarządzania przedsięwzięciami informatycznymi? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarządzanie projektami IT : poznaj najskuteczniejsze metody zarządzania przedsięwzięciami informatycznymi. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl