Zarządzanie projektami ze Scrumem. Twórz produkty, które pokochają klienci

Roman Pichler
Zarządzanie projektami ze Scrumem. Twórz produkty, które pokochają klienci
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Twoja przepustka do nowoczesnego zarządzania projektami! Współczesne projekty wymagają niezwykłej elastyczności i błyskawicznego dostosowywania się do panujących warunków. Czasy ogromnych projektów, gdy klient przez wiele miesięcy czekał na produkt, odchodzą w niepamięć. W zwinnych metodologiach zarządzania kluczowe jest regularne dostarczanie kolejnych wersji produktu w krótkich odstępach czasu. Dzięki temu na bieżąco kontrolowany jest kierunek rozwoju, a ewentualna korekta nie przysparza problemów. Już teraz poznaj kluczowe zasady zwinnego zarządzania projektami! W trakcie lektury tej książki poznasz jedną z najpopularniejszych metodyk - Scrum. Dowiesz się, jakie role definiuje Scrum i jaki jest zakres obowiązków wszystkich osób związanych z projektem. Nauczysz się tworzyć wizję produktu, pracować z jego rejestrem oraz planować wydanie. Kluczowym pojęciem w Scrumie jest sprint. Poznaj jego specyfikę, zasady prowadzenia oraz techniki kontrolowania postępów prac. Koniecznie zwróć uwagę na najczęściej popełniane błędy. Dostarcz produkt na czas, poczuj satysfakcję i odnieś sukces - to się opłaci! Dzięki tej książce: poznasz role w metodologii Scrum zaplanujesz sprint będziesz skutecznie zarządzać rejestrem produktu dostarczysz produkt na czas! Skutecznie zarządzaj projektami!
Tytuł oryginalny: Agile Product Management with Scrum: Creating Products that Customers Love
Data wydania: 2014-05-30
ISBN: 978-83-246-8526-4, 9788324685264
Wydawnictwo: Helion
Stron: 168

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zarządzanie projektami ze Scrumem. Twórz produkty, które pokochają klienci nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarządzanie projektami ze Scrumem. Twórz produkty, które pokochają klienci. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl