Zasada jawności w sądowym postępowaniu cywilnym

Anna Kościółek
Zasada jawności w sądowym postępowaniu cywilnym
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka stanowi pierwsze kompleksowe opracowanie problematyki zasady jawności w sądowym postępowaniu cywilnym. Autorka wykorzystuje poszczególne rodzaje i tryby sądowych postępowań cywilnych w celu egzemplifikacji poszczególnych zagadnień związanych z jawnością tego postępowania. Przedstawia również uwagi na temat wpływu dotąd przeprowadzonej oraz dalszej możliwej informatyzacji postępowania cywilnego na model jego jawności. Analizie zostały poddane m.in. sposoby realizacji zasady jawności, efekty jej naruszenia oraz przepisy szczególnie problematyczne w praktyce sądowej. W publikacji zaprezentowano ponadto uwagi na temat zmian, które w ramach tytułowej problematyki przewidziano w projekcie ustawy o zmianie ustawy ? Kodeks postępowania cywilnego oraz niektórych innych ustaw z 13.09.2018 r. Książka jest przeznaczona dla sędziów, adwokatów i radców prawnych, a także pracowników naukowych oraz studentów zajmujących się omawianą tematyką.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-8160-032-3, 9788381600323
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Stron: 684

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zasada jawności w sądowym postępowaniu cywilnym aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zasada jawności w sądowym postępowaniu cywilnym. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl