Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga

Michał Szafrański
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Dobrze zarabiał jako dyrektor w branży IT. Po poważnym wypadku zdecydował się jednak rzucić bezpieczny etat, żył na kredyt i mocno wierzył, że będzie mógł się utrzymać z pisania bloga. Po sześciu latach ma 250 tysięcy czytelników miesięcznie, 7 milionów złotych przychodu i doskonale zna przepis na sukces. Ciężka praca, dużo szczęścia czy może jeszcze coś innego? Autor bloga „Jak oszczędzać pieniądze” i bestsellera „Finansowy ninja” krok po kroku zdradza kulisy swojego sukcesu. „Zaufanie, czyli waluta przyszłości” to dokładna analiza mojej pięcioletniej drogi od zera do 7 milionów złotych przychodu z blogowania. To manifest budowania biznesu opartego na zaufaniu, otwartości, szczerości i transparentności – z licznymi dowodami na to, że dobro powraca. W książce przedstawiam krok po kroku cały mój proces decyzyjny, zmieniające się cele, wnioski i konkretne efekty – także finansowe. Otwarcie przyznaję się do błędów i omawiam powody porzucenia niektórych projektów. To rzetelna analiza nie tylko moich sukcesów, ale również porażek. Pokazuję też na przykładach, jak wielka jest siła dobrych relacji z innymi i że małe dobre uczynki potrafią wywołać lawinę korzystnych skutków ubocznych.– Michał Szafrański To książka dla ciebie, jeśli tylko: – lubisz inspirujące historie, – szukasz pomysłu na rozwój zawodowy, – zastanawiasz się, czy wyrwać się z etatu i zostać przedsiębiorcą, – chcesz zarabiać w internecie na swojej wiedzy, – ciekawi cię, na czym i jak zarabiają blogerzy.
Data wydania: 2018-05-16
ISBN: 978-83-65796-78-3, 9788365796783
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Relacja
Stron: 380

Autor

Pozostałe książki:

Finansowy Ninja
Wszystkie książki Michał Szafrański

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Recenzja ,,Zarabianie na blogu z książką ,,Zaufanie czyli waluta przyszłości”

1.07.2019

,,Tytuł mnie zainteresował, ponieważ uwielbiam książki o blogowaniu, technologicznych zagwozdkach i tym jak szczegółowo coś zrobić, aby działało. Ostatecznie okazało się, że książka zwróciła uwagę na jeszcze jeden pomijany wątek! Podobnie jak Ty, też się tego nie spodziewałem. Gdy Michał Szafrański wydał książkę ,,Finansowy Ninja”, który okazał s... Recenzja książki Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga

Moja opinia o książce

Opinie

@mvrcia
2021-07-17
8 /10
Przeczytane

Książka do której można podejść dwojako - jako do biografii, kulis działalności autora lub jako do poradnika odnośnie tworzenia własnej marki osobistej i np. bloga/podcastu. Myślę, że osoby które wybiorą drugą ścieżkę mogą być trochę bardziej rozczarowane tą pozycją, jednak mimo wszystko wyciągną z niej coś dla siebie. Historia Michała jest szalenie inspirująca, pokazuje min. jak przy wkładaniu pracy w trening umiejętności na wielu płaszczyznach może się to opłacić, oraz jaką inspiracją mogą być dla nas inni ludzie - wręcz chce się samemu znaleźć własnego mentora.

Książka jest optymistyczna, a jednocześnie zawiera fajne praktyczne porady odnośnie motywacji, zakładania bloga/podcastu i ewentualnego monetyzowania go (około połowa treści książki poświęcona jest czasom które początkujący bloger/podcaster jest w stanie wyobrazić sobie w swoim przypadku). Jednocześnie w książce jest ogrom inspiracji do dalszego pogłębiania wiedzy w temacie, nie tylko u autora, ale również innych twórców - za co ogromny plus. Bez owijania w bawełnę, bez kolorozywania, autor transparentnie pisze o swojej dość komfortowej sytuacji przed założeniem bloga, ale jednocześnie o wyzwaniach, które stanęły na jego drodze. Wręcz namacalnie czułam pot i łzy których doświadczył Michał w swojej podróży i o których transparentnie pisze.

| link |
@martitka10
2018-12-18
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl