Opinia na temat książki Zbieracz Burz

@sylwia1693 @sylwia1693 · 2010-07-26 16:11:57
Książka którą czyta się na raz od pierwszej do ostatniej strony, ciekawy koncept przedstawienia świata aniołów, nietuzinkowi bohaterowie i wartko płynąca akcja sprawiają że warto przeczytać co też pani Kossakowska przygotowała dla czytelnika tym razem.
Ocena @sylwia1693:
serce
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Zbieracz Burz
Zbieracz Burz 8.7 /10 Boże miej litość! Miej nas w swojej opiece! Moc Burzyciela Światów, ocknęła się, zatliła, lecz nie w...
Komentarze

Pozostałe opinie

„Zbieracz Burz” to z pewnością najlepsza powieść z całego cyklu „Zastępy anielskie”. Jednak nie zmienia to faktu, że od całej serii oczekiwałem znacznie więcej. Zwłaszcza czytając ogrom pozytywnych ko...

@cordiale @cordiale

Długo czekałam na ten moment kiedy się w końcu do niej zabiorę, do niezbyt świetlanej teraźniejszości mojego ukochanego Królestwa. Otwieram książkę jakby była nie wiadomo jaką świętością i już od pier...

@Mjuz @Mjuz

Ciekawa, jednak wciąż czuję niedosyt po Siewcy...

@Paulka @Paulka

Ta część podobała mi się dużo bardziej niż "Siewca...". Muszę się również przyznać, że czytanie jej poszło mi także znacznie szybciej :) Książkę szczerze polecam każdemu.

@tala86 @tala86

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"