Zbiór zadań przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację T.14. "Prowadzenie informacji turystycznej oraz sprzedaż usług turystycznych"

Agnieszka Swastek, Dorota Sydorko-Raszewska
Książka Zbiór zadań przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację T.14. "Prowadzenie informacji turystycznej oraz sprzedaż usług turystycznych"
Książka Zbiór zadań przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację T.14. "Prowadzenie informacji turystycznej oraz sprzedaż usług turystycznych"
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zbiór przeznaczony dla zawodu technik obsługi turystycznej w zakresie kwalifikacji T.14. "Prowadzenie informacji turystycznej oraz sprzedaż usług turystycznych". Zawiera 8 zestawów, w skład których wchodzą testy i zadania praktyczne, mające za zadanie pomóc uczniom przygotować się do egzaminu zawodowego. Każdy zestaw to przykładowy egzamin zawodowy (część pisemna i część praktyczna). W książce zamieszczone są odpowiedzi do wszystkich zestawów.
ISBN: 978-83-89184-75-7, 9788389184757
Wydawnictwo: Format AB

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zbiór zadań przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację T.14. "Prowadzenie informacji turystycznej oraz sprzedaż usług turystycznych" aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zbiór zadań przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację T.14. "Prowadzenie informacji turystycznej oraz sprzedaż usług turystycznych". czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe