Zdobyć rynek. Jak sprzedać prawie wszystko online, stworzyć upragniony biznes i żyć marzeniami

Jeff Walker, Anna Kanclerz
Zdobyć rynek. Jak sprzedać prawie wszystko online, stworzyć upragniony biznes i żyć marzeniami
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Skróć drogę do zysków — inteligentnie wprowadź swój produkt na rynek!Od zasiłku do pełnego konta, czyli jak działa formuła wprowadzania produktu na rynekSeria listów sprzedażowych, czyli jak bić rekordy sprzedaży, nie będąc nachalnymPokaż mi pieniądze, czyli czas wprowadzić produkt na rynek Jeff Walker filozofię sprzedawania produktów, zanim jeszcze pojawią się na rynku Dzień, w którym zmienił się marketing„Tajemniczy” świat marketingu internetowegoFormuła, za pomocą której wprowadzono na rynek tysiące produktówMaszynka do zarabiania pieniędzy: Twoja listaMoc listów sprzedażowychBroń wywierania masowego wpływu: bodźce mentalneStrzał ostrzegawczy: zwiastun zapowiedziMagia zapowiedzi wprowadzenia produktu na rynekOdkrywanie kart: finalizacja transakcjiJak zacząć od zera: Seed LaunchTMBudowanie firmy z niczego: The Business Launch FormulaTworzenie biznesu, który będziesz uwielbiać Jeff Walker To WSPANIAŁA książka o wprowadzaniu produktów na rynek i rozwijaniu firm, ale nie tylko. Autor mówi także o budowaniu społeczności, wywieraniu realnego wpływu na innych i dostarczaniu odbiorcom wartościowych treści. Wszystkie informacje opierają się na realnych rezultatach i doświadczeniach konkretnych ludzi. Jeśli chcesz, aby Twój produkt i firma z rozmachem zaistniały na rynku i pragniesz zbudować wokół nich społeczność, to w książce Zdobyć rynek znajdziesz na to gotowy przepis.— dr Daniel G. Amen, autor książki "Zmień swój mózg, zmień swoje życie" oraz ośmiu innych, które znalazły się na liście bestsellerów „New York Timesa” To nie książka to raczej przepis na to, jak zmienić finansową przyszłość całej Twojej rodziny i gotowy plan realizacji tego przedsięwzięcia. Obejmuje informacje na temat wprowadzania produktu na rynek w sytuacji, gdy startujesz od zera, ale i na temat działań w ramach wspólnego przedsięwzięcia. Realizacja tego procesu zdecydowanie wymaga ciężkiej pracy, ale jeśli go przeprowadzisz, Twoja firma od razu zacznie zarabiać i działać z rozmachem. Stosowanie formuły Jeffa nie tylko stwarza możliwość odniesienia sukcesu, ale także zwiększa jego prawdopodobieństwo. Kup więc tę książkę — w końcu to on jest tym facetem, którego przychody po godzinie sprzedawania produktu wyniosły miliony. Szczerze polecamy ten poradnik, bo może zmienić Twoje życie i Twój biznes.— Joe Polish i Dean Jackson, ILoveMarketing.com Jeśli mógłbym polecić tylko jedną pozycję, dzięki której dowiedziałbyś się, jak rozpocząć działalność biznesową w internecie, zbudować firmę, a potem ją rozwijać, to byłaby to właśnie ta książka.— Ray Edwards, założyciel i wydawca serwisu RayEdwards.com
ISBN: 978-83-283-0918-0, 9788328309180
Wydawnictwo: Onepress
Stron: 248

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zdobyć rynek. Jak sprzedać prawie wszystko online, stworzyć upragniony biznes i żyć marzeniami aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zdobyć rynek. Jak sprzedać prawie wszystko online, stworzyć upragniony biznes i żyć marzeniami. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl