Opinia na temat książki Zdrada. Inne Anioły II

@Vanille @Vanille · 2013-12-29 16:06:15
Przeczytane
,,Zdradę'' przeczytałam półtorej roku po ,,Innych aniołach'', które wyjątkowo mnie wciągnęły i obiecywałam sobie drugą część jak najszybciej. Jednak moje życie czytelnicze jakoś tak się potoczyło, że po kontynuację sięgnęłam dopiero teraz. I żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. ,,Zdrada'' przedstawia nam bohaterów w nowym świetle, pojawia się też wątek kryminalny, Dru nadal pluje jadem, Graves ma coraz więcej uroku. Może to po prostu sentyment do tej serii, ale książkę oceniam na bardzo dobrą. Była cudowną chwilą wytchnienia od cegieł o chemii nieorganicznej :)
Ocena @Vanille:
Data przeczytania: 2013-01-01
Zdrada. Inne Anioły II
Zdrada. Inne Anioły II
Lili St.Crow
{}8.9/10
Komentarze

Pozostałe opinie

Dużo bardziej mi się spodobała niż pierwsza część. Więcej akcji, ciekawiej opisani bohaterowie i ogólnie jakoś tak bardziej na poziomie.

A czy ta seria jest stylowo podobna do Wyklętej?

Lili St.Crow porusza ważne tematy, bo pokazuje jak trudna bywa adaptacja jednostki do reszty społeczeństwa, jak samotnym można czuć się w tłumie, jak trudno znaleźć w dzisiejszym świecie bezpieczeństw...

Bardzo fajna pozycja. Jest godna uwagi. Akcja tak bardzo mi się spodobało, że jestem bardzo ciekawa kolejnych części. Polecam ją ;)

O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe