Żegnaj depresjo! Poradnik dla osób pragnących odzyskać nadzieję w beznadziei

Neil Nedley
Książka Żegnaj depresjo! Poradnik dla osób pragnących odzyskać nadzieję w beznadziei
Książka Żegnaj depresjo! Poradnik dla osób pragnących odzyskać nadzieję w beznadziei
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

\Żegnaj depresjo!\" to unikalny poradnik, który w wyczerpujący sposób porusza zagadnienia dotyczące tej choroby, przede wszystkim w oparciu o zdrowy styl życia. Zawiera poniższe zagadnienia: jak znaleźć specyficzne przyczyny swojej depresji, jak zmiany w diecie mogą korzystnie wpłynąć na samopoczucie, jak unikać negatywnego myślenia, jak stosować leczenie światłem, jaki ma wpływ głębokie oddychanie na sprawność umysłową, co warto wiedzieć o skuteczności terapii duchowych, jakie są strategie redukcji stresu. Autor zwraca uwagę na kwestie niezwykle istotne w leczeniu, które są jednak często pomijane. Przedstawia dobroczynny wpływ zmian stylu życia na przebieg choroby, pozwalających niejednokrotnie osiągnąć sukces terapeutyczny bez konieczności uciekania się do stosowania środków farmakologicznych. "
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-87895-87-7, 9788387895877
Wydawnictwo: Fundacja Źródła Życia

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Żegnaj depresjo! Poradnik dla osób pragnących odzyskać nadzieję w beznadziei? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Żegnaj depresjo! Poradnik dla osób pragnących odzyskać nadzieję w beznadziei. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe