Księga jesiennych demonów Jarosław Grzędowicz

Okładka Księga jesiennych demonów
autor:
Jarosław Grzędowicz
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2011
ISBN:
9788375744590

Opis

SPRZEDAŻ OD 25-02-2011!
"Każdy się czegoś boi. Jeden ciemności, drugi potworów spod z łóżka. A może Tobie wydaje się, że nic Cię nie przeraża? Księga jesiennych demonów szybko udowodni Ci, że jednak tak. (...) Tutaj przerażenie ukryte jest bardzo głęboko, autor dotyka najmocniej zakorzenionych w nas lęków."
Bartosz Szczyżański, Poltergeist
"Coś dla miłośników horrorów, czyli mroczna twórczość autora z wyrobioną już renomą. Jeżeli lubicie opowieści z dreszczykiem, a nawet z cał..kiem sporym dreszczem - sięgnijcie po tę książkę. Być może okaże się, że jesienne demony i was wybrały na swoją ofiarę..."
Monika Frenkiel, Onet.pl
"Czytając tę książkę nie raz powiesz "kurczę, to przecież ja", albo "przecież ja też mogłem tak skończyć". Ta pozycja ostro potrafi dać w kość."
Krzysztof Dżułyński, Playback

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Horror Groza
  Fantastyka » Beletrystyka » Horror, literatura grozy
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Opowiadanie polskie
  Pogoda na dworze niczym z koszmaru- leje deszcz a ja siedzę w domu patrząc, jak krople rozpryskują sie na czarnej ziemi.Właściwie przed chwilką skończyłam czytać ostatnie opowiadanie.Wpatruję się w to, co dzieje się za oknem i rozmyślam nad sobą, nad tym co ukrywa się w każdym z nas.Strach, bó... więcej »
  To właściwie moje pierwsze, tak poważne spotkanie z prozą pana Grzędowicza. Muszę przyznać, że bardzo miłe. Czasami pojawiają się tak trafne, bezpośrednie teksty i riposty, że mimowolnie porównuję tą prozę do serialu Dr. House. Jest to może inny profil wypowiedzi, ale bardzo podobny sposób postrz... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Immora_Fray
  banan
  franka_1
  romeo
  MateuszSkoczylas
  bonhart
  ocelot
  rakija
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!