Księżniczka wampirów Harvey Alyxandra

Okładka Księżniczka wampirów
autor:
Harvey Alyxandra
wydawnictwo:
Akapit Press
data wydania:
2010
ISBN:
9788361635895

Opis

Solange Drake jest pierwszą dziewczyną, która przyszła na świat w rodzinie wampirów. Od zawsze wiedziała, że jej przeznaczeniem jest zostać królową wszystkich wampirów. A to oznacza, że z każdej strony grozi jej niebezpieczeństwo ? od wampirów-zalotników, pragnących pojąć ją za żonę, po łowców nagród, których zamiarem jest zgładzić Solange i całą jej rodzinę. Kiedy zostaje uprowadzona, jej starszy brat Nicholas i najlepsza przyjaciółka Lucy wyruszają jej na ratunek. Ale czy Lucy oprze się kuszący..m spojrzeniom Nicholasa? I jaki los spotka Solange, jeśli odda swoje serce łowcy wampirów, który udzieli jej pomocy w obliczu śmiertelnego zagrożenia?Aby przeznaczenie mogło się wypełnić,trzeba znieść wiele

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Po przeczytaniu „Księżniczki wampirów” jedynie utwierdziłam się w przekonaniu, że książki o wampirach są pisane już tylko pod publikę, a przynajmniej większość z nich. W tej lekturze można znaleźć wszystko to, czego nastolatki spragnione wampiryzmu mogą oczekiwać i nie jest to w żaden sposób oryg... więcej »
Nudna, głupia i beznadziejna! Ostatnio coś mam szczęście to trafiania na książki, w których narracja podzielona jest pomiędzy dwoje bohaterów. Rozdziały w książce opowiadane są na zmianę - przez główną bohaterkę - Solange oraz przez jej najlepszą przyjaciółkę Lucy. Naprawdę nie potrafię powie... więcej »
Nie przepadam za historiami o wampirach i nie zafascynowała mnie saga "Zmierzch". Mimo tego postanowiłam przeczytać książkę Alyxandry Harvey pt.: "Księżniczka wampirów" i przekonać się, co czytają dzisiejsze nastolatki. Jakie były efekty kilku godzin spędzonych z rodem Drake`ów? Przeczytajcie sam... więcej »
Solange Drake jest pierwszą dziewczyną, która przyszła na świat w rodzinie wampirów. Od zawsze wiedziała, że jej przeznaczeniem jest zostać królową wszystkich wampirzych plemion. A to oznacza, że ze wszystkich stron grozi jej niebezpieczeństwo - od wampirów-zalotników pragnących pojąć ją za żonę,... więcej »
Alyxandra Harvey mieszka z mężem i trzema psami w starym kamiennym domu w stylu wiktoriańskim, w prowincji Ontario w Kanadzie. Uwielbia suknie średniowieczne, czasami myśli, że powinna się urodzić w innym stuleciu. Nie wyrzekłaby się jednak nigdy bierzącej wody, praw kobiet i latte. „Księżniczk... więcej »
Dodali do kolekcji
laava
Albatros22
weera
monia311295
Moira
mikusia959
agata17ko
blondevil
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!