Księżyc w Nowiu Stephenie Meyer

Okładka Księżyc w Nowiu
autor:
Stephenie Meyer
wydawnictwo:
Wydawnictwo Dolnośląskie
data wydania:
2009
ISBN:
9788324587421

Opis

Podobnie jak pierwsza powieść o nastoletniej Belli Swan, druga książka jest połączeniem młodzieżowego romansu z trzymającym w napięciu horrorem, w którym wyznania dziewczyny o złamanym sercu przeplatają się z opisami mrożących krew w żyłach wydarzeń.

Gdzie kupić?

Słowa kluczowe

Księżyc w nowiu to kontynuacja Zmierzchu, którego recenzję rozpocząłem od słów "Panom już dziękujemy". Jednak tym razem sprawa nie jest taka prosta, bowiem druga część tego romansu dla nastolatek spodobać się może naw... więcej »
Skoro już pierwszy mam za sobą, a zobowiązania zmuszają do dalszego słuchania, to zapoznałem się z treścią kolejnego tomu. Przy okazji udało mi się również poznać opinie czytelników płci przeciwnej na temat sagi, i ... więcej »
Drugą cześć czterotomowej sagi przeczytałam dość dawno po zapoznaniu się z pierwszą książką. Powodem tego była niewiedza, że "Księżyc w nowiu" w ogóle istnieje. Jakie było moje szczęście, kiedy dowiedziałam się prawdy... więcej »
Księżyc w Nowiu druga część serii Zmierzch napisanej przez Stephenie Meyer. Jest to książka opisująca miłość pomiędzy 17-letnią Bellą Swan, a ponad stu letnim wampirem Edwardem Cullenem. W poprzedniej części był opis ... więcej »
"Księżyc w nowiu" to druga część bestsellerowej sagi "Zmierzch", która bądź co bądź, podobnie jak niegdyś "Harry Potter" zmusiła nastolatków (ale nie tylko!) do czytania. I obojętnie o czym by nie była i jak słaba mog... więcej »
Po odłożeniu pierwszego tomu sagi zastanawiałam się czy nie można byłoby poprzestać na jednej części i nie rozwlekać historii Belli i Edwarda aż na cztery, pokaźne tomy? O czym można było jeszcze napisać? Przecież ucz... więcej »
Czy spotkałaś już swojego księcia z bajki? Mężczyznę, z którym chcesz spędzić wieczność? Jesteście razem szczęśliwi i nawet nie chcesz myśleć o tym, jak twoje życie mogłoby wyglądać bez niego. Patrząc w przyszłość wid... więcej »
"Księżyc w Nowiu" to najlepsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałam, a książek czytam bardzo dużo. ;) Jest godna polecenia. :) więcej »
Bella i Edward po raz drugi!
Recenzent: alicehascat
Długo zabierałam się za przeczytanie tej książki, mimo że czytałam ją już raz i wcale taka zła nie była, to nie byłam przekonana czy chcę brnąć przez nią raz jeszcze. Jednak stwierdziłam, że skoro zobo... więcej »
Dodali do kolekcji
Werisa
CzarnaWdowa
mpaquerette
Sheen
CukierekShow
hayde
Cissy
Cytrynowaaa
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!