Kształt demona Amelia Atwater-Rhodes

Okładka Kształt demona
autor:
Amelia Atwater-Rhodes
wydawnictwo:
EX LIBRIS
data wydania:
2002
ISBN:
9788388455940

Opis

Jessica nie jest przeciętną nastolatką. Chociaż nikt w jej szkole nie ma o tym pojęcia, jest poczytną pisarką. Pod pseudonimem Ash Night wydała książkę o wampirach. W swojej wyobraźni, razem z wampirami i czarownicami, czuje się dużo lepiej niż w towarzystwie kolegów i koleżanek z klasy. Do szkoły przybywa jednak dwóch nowych uczniów, pragnących zdobyć jej przyjaźń. Jessica nie przepada za wylewną Caryn, ale pociąga ją Aleks, tajemniczy i pewny siebie chłopak, który wydaje się jej zdumiewająco zn..ajomy. Jego podobieństwo do Aubreya - okrutnego bohatera jej książki - jest niesamowite. To przecież niemożliwe, by wytwór wyobraźni mógł ożyć. Ale czy na pewno...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Bohaterka książki Amelii Atwater-Rhodes pt. „Kształt demona” z pewnością nie jest zwykłą nastolatką. Jej rówieśnicy unikają jej niemal instynktownie, a i sama Jessica wcale o ich towarzystwo nie zabiega. Do standardowego profilu nastolatki nie pasuje także fakt, że jest ona autorką pa... więcej »
Wampiry! Wiedźmy! Czerń! Mrok! Grrr, wrrr! To wszystko i wiele więcej w tej skądinąd prostej książeczce traktującej o krwiopijcach w dość niewymyślnej odsłonie. Jessica jest ponurą, zamkniętą w sobie nastolatką. Nie ma rodziny, przyjaciół, kocha ciemność i mrok, mało śpi i je. W zaciszu sw... więcej »
Dodali do kolekcji
independent
Betsy93
Immora_Fray
Azzura
blair91
Lette
MissMorte
karolcia.p
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!