Kurier Robert Muchamore

Okładka Kurier
autor:
Robert Muchamore
wydawnictwo:
EGMONT
data wydania:
2009
ISBN:
9788323780359

Opis

Kiedy cherubini wyruszają na akcję, nikt nie podejrzewa, że te słodkie dzieciaki to świetnie wyszkoleni zawodowi szpiedzy, pomagający w rozbijaniu organizacji przestępczych, które od lat grają na nosie policji i tajnemu wywiadowi. James Adams otrzymuje zadanie specjalne w operacji wymierzonej przeciwko najpotężniejszemu handlarzowi kokainy w Europie. Jeżeli chce odnieść sukces, będzie musiał zrobić dobry użytek z umiejętności, jakich nabył na specjalistycznych szkoleniach. Powód, dla którego CHER..UB odnosi sukcesy, jest prosty: dorośli nie podejrzewają, że mogą szpiegować ich dzieci. Oficjalnie nieletni agenci nie istnieją.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Kurier"
Recenzent: milla
„Kurier” to drugi tom serii o młodocianych agentach ściśle tajnej organizacji CHERUB. Książka nie odbiega poziomem od swej poprzedniczki „Rekruta”. Przed nastoletnimi agentami tym razem zostanie postawione zadanie rozpracowania narkotykowej szajki. James Adams, po tym jak stracił matkę, został... więcej »
Kurier
Recenzent: Czekoladowaa
Słyszeliście kiedyś o CHERUBIE? Zapewne nie, prawda? I bardzo dobrze, ponieważ jest jest to organizacja, w której szkoli się dzieci na tajnych agentów. Zapewne padnie pytanie, dlaczego dzieci? Nikt nie podejrzewa, że nieletni są szpiegami. Terrorystka nie otwiera nikomu drzwi, ponieważ boi się, ż... więcej »
Kurier
Recenzent: ederlezi
W drugim tomie serii „Cherub” James wraz z przyjaciółmi usiłuje nawiązać przyjaźnie z dziećmi gangstera Keitha Moora, zajmującego się handlem narkotykami. Ich zadaniem jest wyciągnięcie od nowych znajomych jak najwięcej szczegółów o działalności ich ojca, a także zbliżenie się do niego samego i w... więcej »
Dodali do kolekcji
closedinthepurpleroom
milla
lolami
karka10
Cropka
wikla
thepositives
Melinaa
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!