Latarnik Camilla Läckberg

Okładka Latarnik
autor:
Camilla Läckberg
wydawnictwo:
Czarna Owca
data wydania:
2011
ISBN:
9788375542950

Opis

Patrik Hedstrom wraca do pracy po długiej nieobecności, gdy próbował odpocząć, opiekując się Ericą i przedwcześnie urodzonymi bliźniakami. Ledwie przekroczył próg komisariatu, a już dostał nowe dochodzenie. W jednym z mieszkań znaleziono martwego mężczyznę postrzelonego w tył głowy. Ofiarą okazał się Mats Sverin, dyrektor finansowy rady gminy, człowiek wielce przyjazny i powszechnie lubiany. Wspólnie z kolegami Patrik zaczyna odtwarzać całe życie Matsa, w którym kryje się więcej tajemnic niż ktok..olwiek mógłby przypuszczać.

Wydawnictwo Czarna Owca, 2011

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Latarnik
Recenzent: Lena173
Camilla Lackberg jest szwedzką pisarką powieści kryminalnych, która z wykształcenia jest ekonomistką. Uznawana jest ona za mistrzynię skandynawskiej literatury, a w 2010 roku znalazła się w ścisłej czołówce najlepiej sprzedających się autorów w Europie. "Latarnik" jest siódmą częścią cyklu, k... więcej »
W jasną, letnią noc poznajemy Annie. Kobieta wraz z pięcioletnim synkiem wskakuje do samochodu i ucieka. Dopiero po chwili zauważa zakrwawione dłonie. Wszystko to wydaje się złym snem, lecz musi uciekać. Uciekać jak najdalej i ratować siebie i Sama. Jest tylko jedno miejsce, w którym może się sch... więcej »
Dziś nadszedł czas na kolejny tom skandynawskiej serii autorstwa szwedzkiej pisarki Camilli Läckberg. Tym razem chodzi o siódmą część zatytułowaną „Latarnik”, o której czytałam wiele dobrego. Sporo się działo w życiu głównych bohaterów. Przedwczesne pojawienie się bliźniaków oraz problemy zdro... więcej »
Latarnik
Recenzent: milla
Poprzedni tom Sagi o Fjällbace zakończył się w niesamowicie emocjonującym momencie. W życiu głównych bohaterów doszło do wielu tragedii. Kiedy w moje ręce trafił wreszcie „Latarnik”, czułam ogromną ekscytację – nareszcie dowiem się, co takiego stało się z Patrikiem, Eriką i Anną! Akcja „Lata... więcej »
Dawne, mroczne legendy o Wyspie Zmarłych (Gråskär), nadal są tematem rozmów i różnorakich domysłów mieszkańców Fjällbacki. Zwłaszcza, gdy po wielu latach nieobecności na niej ludzi, zamieszkuje ją kobieta i jej mały synek. Kobieta za sobą ma trudną i bolesną przeszłość, którą ma nadzieję zamknąć... więcej »
Dodali do kolekcji
jotgol
kejti1
tilana
magbeth
ambiv
kwiatsniegu
bluedoor
Magdis
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!